Masz pytania? Dzwoń już teraz : +48 601 512 199 +48 507 761 717

Regulamin

Regulamin obiektu

Witamy Państwa serdecznie w Aparthotelu Askana. Życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

 

 1. Doba rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy o 11:00.

 2. Goście Obiektu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe u pracownika Recepcji. 

 3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu ,zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

 4. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% ogólnej kwoty zamówienia.

 5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej. Na 30 dni przed przyjazdem ,istnieje jedynie możliwość zmiany terminu pobytu, pod warunkiem, że dany pokój będzie wolny w wybranym przez Państwa nowym terminie oraz ilość/dni będą takie same lub dłuższe niż wcześniejsza rezerwacja z wyjątkiem szczególnych przypadków losowych.

 6. Posiłki są wydawane w godzinach: 

• śniadanie: 8:00-10:00

• obiadokolacja: 15:30-17:30

 1. W przypadku zgubienia klucza/karty Gość ponosi odpowiedzialność materialną w kwocie 50 złotych.

 2. Numer kontaktowy do recepcji: 601512199

 3. Pierwsze wymiana ręczników za darmo, druga koszt 15,00 zł.

 4. Wypożyczenie ręcznika saunowego koszt 15,00 zł/pobyt

 5. Wypożyczenie szlafroka 20,00 zł/pobyt 

 6. W Obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania ognia otwartego, w szczególności dotyczy to pokoi i łazienek. W przypadku naruszenia zakazu Gość ponosi karę grzywny w wysokości 500 zł. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przybyciem straży pożarnej i karą pieniężną w wysokości 5.000 zł.

 7. W obiekcie zabronione jest: wynoszenie żywności poza teren sali restauracyjnej, zabranie ręczników pokojowych na Termy (istnieje możliwość wypożyczenia ręczników na basenach), zakłócanie spokoju (np. odtwarzanie lub wykonywanie głośnej muzyki bez zgody Kierownictwa obiektu), oraz poruszanie się w butach narciarskich po obiekcie oraz wnoszenia sprzętu narciarskiego do pokoju.

 8.  Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.

 9. W Aparthotelu Askana obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do godz. 07:00 rano. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać pobytu innych Gości. Naruszenie tej zasady spowoduje zaprzestania świadczenia dalszych usług.

 10.  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia urządzeń technicznych, powstałe z jego winy, lub z winy odwiedzających go osób. Za zniszczenia lub braki w wyposażeniu wykryte po opuszczeniu pokoju Goście zostaną obciążeni kosztami.

 11. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nich zawartych.

 12. Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA GOSPODARKI I PRACY(1) z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie Aparthotel Askana nie jest kategoryzowany na hotel i nie ma obowiązku sprzątania pokoi codziennie. Sprzątanie pokoju gościa podczas pobytu może zostać wykonane na życzenie gościa lub za dopłatą.

 

Udogodnienia

 • - basen
 • - śniadania
 • - obiadokolacje
 • - Płatność kartą
 • - Terma Bania 100m
 • - Kotelnica Białczańska 100m

Chcesz wypocząć? Pomyśl o Aparthotelu Askana Białka Tatrzańska

Aparthotel Askana to idealne miejsce
na udany wypoczynek.
kontakt