Masz pytania? Dzwoń już teraz : +48 601 512 199 +48 507 761 717

O nas

O nas

Aparthotel Askana to nowoczesny obiekt z basenem i przestronnymi pokojami w malowniczej Białce Tatrzańskiej. Z okien roztacza się wspaniały widok na panoramę Tatr, Kotelnicę Białczańską oraz Czarną Górę. To idealna okolica dla miłośników narciarstwa oraz letniego wypoczynku w pięknym otoczeniu wypełnionym zielenią. 

Pokoje przygotowane są na komfortowy pobyt 2, 3,4 lub 5 osób. Są w pełni wyposażone, posiadają nawet mini bar i szklanki. W pokojach 3- i 4-osobowych oprócz podwójnego łóżka są także dodatkowe kanapy. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, zestawem mydełek i żeli oraz ręcznikami.

Aparthotel posiada nową restaurację, w której goście mogą korzystać ze śniadań i obiadokolacji, w przygotowaniu powstaje także drink bar. Codziennie rano od godz. 8:00 do 10:00 przygotowywane jest śniadanie w formie bufetu.

Miłośników aktywnego wypoczynku z pewnością ucieszy siłownia, która znajduje się w obiekcie, a także bliskość rozmaitych atrakcji górskiego kurortu, w tym wypożyczalni rowerów, sprzętu zimowego oraz skuterów śnieżnych. Goście Aparthotelu Askana mogą korzystać także z szafek na sprzęt narciarski z funkcją suszenia obuwia. Siłownia wyposażona jest w bieżnię, orbitrek, rowerek treningowy, w obiekcie mieszczą się także stoły do piłkarzyków i tenisa stołowego, bilardu a dla najmłodszych sala zabaw.


Pobyt zawiera:
- Nocleg w komfortowych pokojach
- Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego od godziny 8.00-10.00
- Obiadokolację (obiadokolacja serwowana w formie menu dnia: zupa, drugie danie, deser, kompot, napoje ciepłe wydawana od godziny 15:30 do 17:30) - koszt 60,00 zl/osoba/doba
- Bezpłatny Internet dostępny w całym obiekcie
- Zniżki do Termy Bania
- Zniżki do wypożyczalni sprzętu narciarskiego 
- Dostęp do narciarni z nawiewem ciepłego powietrza do szafek
- Opłata klimatyczna 
- Podatek VAT
- Bezpłatny parking
 

Do dyspozycji Gości:
- Wejście bez limitu czasu na basen solankowy z hydromasażem,gejzerem,wodospadem oraz sauny
- Salę rekreacyjną: pin-pong, piłkarzyki
- Siłownie 

Pokoje wyposażone są:
- łóżko
- szafki nocne z lampkami do czytania
- szafa
- bagażnik z wieszakami
- lodówkę
- TV
- Czajnik bezprzewodowy
- łazienkę z prysznicem
- suszarkę do włosów
- ręczniki
- balkon
- przestronne biurka
- zestaw kosmetyków: mydło,żele pod prysznic, szampony.


Dodatkowe informacje:

- Doba rozpoczyna się od godziny 16.00 ,a kończy o godzinie 11.00
- Nie akceptujemy zwierząt
- Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości całego pobytu
- Wpłata zadatku oznacza akceptację Regulaminu znajdującego się na naszej stronie
- W przypadku anulacji rezerwacji Obiekt ma prawo do zatrzymania zadatku
- Ręczniki wymieniane są raz na pobyt, kolejna wymiana koszt 10,00 zł ,wypożyczenie: ręcznika saunowego 15,00 zł/pobyt, szlafroka 20,00 zł/pobyt
- Honorujemy karty płatnicze
- Obiekt znajduje się 200 m od kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska 
- W przypadku faktury VAT prosimy o podanie danych przed przelaniem zadatku.

Serdecznie zapraszamy!
 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH (RODO) Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Teresa Stożek NIP: 7351394962 Ul. Środkowa 204B 34-405 Białka Tatrzańska 2) Z administratorem można kontaktować się: a) Pisemnie, na adres: ul. Środkowa 204B 34-405 Białka Tatrzańska b) Za pośrednictwem poczty elektronicznej: askanainfo@gmail.com, 3) Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, 4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., 5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług, 6) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat, 7) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, 8) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 9) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Udogodnienia

  • - basen
  • - śniadania
  • - obiadokolacje
  • - Płatność kartą
  • - Terma Bania 100m
  • - Kotelnica Białczańska 100m

Chcesz wypocząć? Pomyśl o Aparthotelu Askana Białka Tatrzańska

Aparthotel Askana to idealne miejsce
na udany wypoczynek.
kontakt